Так повелося в природі , що навесні все живе пробуджується до нового життя, оживає, оновлюється. Українці - непереможна нація, сповнена сил дбати про свою рідну землю. Традиційно щороку у квітні в Україні відзначають День Довкілля та День Землі. Саме тому впродовж квітня працівниками та здобувачами освіти проводився місячник благоустрою закріплених за закладами та прилеглих до них територій. Цьогорічна весна, не дивлячись на військовий стан, не стала виключенням і благоустрій проведено на належному рівні. Любо – мило глянути на красу і порядок у освітніх закладах.
Так повелося, що територія – це місце, яке є окрасою освітнього закладу, місце, де приємно відпочити школярам на перервах, дошкільнятам - на прогулянках.Тому найголовніше завдання для освітян - створювати такі умови, щоб було комфортно і затишно всім.
Традиційно, в освітніх колективах спільними зусиллями педагогів, учнів та інших працівників протягом місяця проводилася робота з благоустрою територій. Приємно, що освітяни - люди небайдужі, ініціативні, які люблять красу, затишок, гармонію. Дочекавшись хоч трохи весняного сонечка, всі дружно взялися за діло: впорядкування зелених зон, обкопування зелених насаджень - дерев та декоративних кущів, посадки квітів, молодих дерев, санітарна обрізка дерев, приводились у належний санітарний та естетичний стан парк, спортивні та дитячі майданчики.
Приємно, що старшокласники Березанського ліцею №4 спільно із працівниками Баришівської зернової компанії долучились до акції «Сади Перемоги». Були висаджені яблуні й груші на пришкільній території.
На подвір’ях освітніх закладів господарюють учні та члени трудового колективу, адже, територія, як правило, вимірюється в гектарах! Роботи вистачає всім протягом всього року: догляд за деревами, квітниками, косіння трави…
Облаштована територія дошкільних закладів - візитівка освітнього закладу!
Квітучі клумби з самої ранньої весни аж до перших морозів, ряди молодого саду, чарівні ялинки і стрункі берізки, рівно пострижені газони – це результат клопіткої праці працівників освітніх закладів. А ще – це невичерпна криниця для пізнання здобувачами освіти та вихованцями краси і бережливого ставлення до природи, місце для організації прогулянок , рухової діяльності, відпочинку на природі.
Весною на клумбах розквітли різнобарвні першоцвіти, вплелися в барвистий віночок нарциси та тюльпани, клумби вражають привабливою, багатобарвною палітрою витвору природи, що не залишає нікого байдужим. Території освітніх закладів доглянуті, привабливі.
Порядок на подвір’ї – це робота не одного дня, а щоденна клопітка праця. Результатом такої дружньої колективної роботи стало квітуче, зелене, ошатне привабливе озеленене й квітуче подвір'я, атмосферою якого можуть насолоджуватися всі жителі громади.
Вдячні всім за безмежну любов рідної школи, дошкільного закладу за вашу невтомну, самовіддану працю. Хто любить красу, той приносить радість собі і людям!
Пишаємося вами, разом ми сила! Дякуємо кожному, хто проявляє себе! Тільки спільними зусиллями і спільною працею ми зробимо нашу рідну громаду квітучою і неповторною. Спільно дбаймо про красу нашої громади! Дякуємо усім, хто долучається до створення весняної чистоти та краси !
Наше майбутнє - в наших руках!
З вірою в Перемогу! Все буде Україна!


|