Неділя, 16.06.2024, 06:49
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS

З м і с т
Наші заклади

Ціквава поїздка у  «Парк Київської Русі»

       Зимові канікули – час веселого відпочинку для дітлахів. Саме тому учні Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відвідали «Парк Київської Русі» - розважальний парк та центр культури й історії Київської Русі, що знаходиться в селі Копачів у Обухівському районі Київської області. Учні мали змогу детально ознайомитися з культурою та побутом Древньої Русі, побували в садибах киян ХІ – ХІІІ століть, відвідали печеру Нестора Літописця та терем Ярослава Мудрого. А на пагорбі Перуна п’ятикласники просили теплу зиму та ранню весну. Радо зустрів учнів Дід Мороз у своїй резиденції. Діти, написавши лист з побажаннями, поклали його до чарівної скриньки, сподіваючись, що сивобородий чарівник обов’язково все виконає. Потім діти вчились стріляти з лука, карбувати подарункові монети, прогулювались верхи на конях і в елітних екіпажах.                                                                                                      

       Родзинкою свята стала грандіозна програма «Зимова казка» для дітей. На головному ристалищі розгорнулося театралізоване дійство з видовищними виставами, в якому брали участь учні.  Тож , відпочивши по-княжому в Древній Русі, діти задоволені повернулись додому.

Святкування Міжнародного жіночого дня в закладах міста

 

 

* * *

Відкриття меморіальної дошки в Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

6 березня 2015 року на подвір’ї школи зібралися учні, вчителі, представники міської ради, відділу освіти, працівники редакції газети «Березанські відомості», родичі, щоб присвятити годину пам’яті нашому випускнику, воїну, який загинув у зоні АТО, виконуючи свій громадянський обов’язок, захищаючи наш мир і спокій, нашу гідність, захищаючи свою батьківщину – Олегу Анатолійовичу Братку.

 У місті Березані є 14 пам’яток, які пов’язані з історією нашого краю. На жаль, кількість таких пам’яток збільшується. В цей день була відкрита меморіальна дошка пам’яті нашого земляка Братка О.А.

 Українська земля…. Щедро полита кров’ю її синів. Споконвіку українці прагли до волі та незалежності рідної землі, неньки-України. І ось, здається, настав такий час, але історія повернула ще раз назад. Кращі сини твої, Україно, першими стали на захист честі і гідності своєї країни. Вони не були героями. Вони були звичайними людьми, готовими віддати найдорожче – свої життя.

На мітингу виступили директор школи Дмитренко І.Ф., міський голова Дунаєнко А.О., побратим Братка Олега Вусятицький Ю.Р., з яким вони разом були в зоні АТО, військовий комісар Бориспільсько-Баришівського об’єднаного військового комісаріату підполковник Мойсеєнко В.С. та заступник військового комісара – начальник відділення комплектування підполковник Лисенко О.І. , хрещена мама Олега Анатолійовича – Ігнатенко Н.М., однокласниця Олена Гапоненко.

     8 листопада 2013 року відбувся відбірковий етап міського профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд міста «Обери майбутнє».       

 

     Участь у Заході приймали команди  всіх загальноосвітніх навчальних закладів м. Березані.

     Перемогу отримала команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 «Стиляги».

22 березня 2013

 

Вітаємо Вас на міському конкурсі – фестивалі дитячої творчості «Березань має таланти!»

Форма входу
ПедПреса
МОН
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Rombas © 2024