Неділя, 16.06.2024, 07:10
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS

З м і с т
Наші заклади

10.06.2015 року. Семінар-практикум "Впровадження електронного документообігу в роботу дошкільних навчальних закладів та сучасний менеджмент управлінської діяльності" для завідувачок ДНЗ міста Березані, Яготинського та Баришівського районів. Проведений головним спеціалістом дошкільної освіти департаменту освіти і науки Київської ОДА Ківшарь Любов'ю Іванівною на базі Березанського НВК.

 

 

* * *

Методичне об'єднання вихователів старших груп ДНЗ міста.

 

* * *

   

* * *
        "Осінь золота прийшла, дарунки нам свої принесла", - розповідала вихователька ясел-садка "Лелеченька" Янута ОленаМиколаївна на інтегрованому занятті з рідної природи та математики своїм малятам-трирічникам. Наче в казці побували дітки 2-ї молодшої групи та вихователі ДНЗ міста.
        Такі цікаві методоб'єднання частіше б!
  
* * *
31 травня 2013 року у яслах-садку «Ластівка» відбулася спортивна спартакіада, присвячена Дню захисту дітей.
У спартакіаді активну участь взяли діти старших груп «Соняшник» та «Ромашка».
Перед початком спартакіади з вітальним словом виступила методист я/с Камінська О.Ю., яка коротенько розказала про День захисту дітей, вона ж і ознайомила учасників змагань з правилами проведення спартакіади. Старша медсестра Бородиня Т.О. розповіла вихованцям про значення здорового способу життя. Тетяна Олександрівна здійснювала контроль за безпекою дітей під час різних вправ.
На перший погляд завдання здавалися досить легким, але насправді, аби їх пройти, дітям, довелося добре попрацювати. Учасники змагань демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь і навичок.
Велику підтримку відчували учасники змагань з боку своїх друзів, групи підтримки.
Старання учасників змагань були оцінені шановним жури завідуючою Кісілюк П.А. методистом Камінською О.Ю. старшою медсестрою Бородинею Т.О. Всі учасники спартакіади отримали масу позитивних емоцій. В нагороду діти отримали солодощі. Адміністрація закладу вдячна мамі вихованок - учасниць спартакіади Цимбалюк К., яка сприяла проведенню і підготовці фото- та відеоматеріалів.
 
 
 
 
* * *
Розширення мережі дошкільних навчальних закладів, охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою та модернізація змісту дошкільної освіти задекларовано як пріоритетне питання відділу освіти виконкому Березанської міської ради  на 2013 рік.
 

Питання «Про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти міста Березані» розглядатиметься на засіданні колегії відділу освіти  28 березня 2013 р.

* * * 

Вперше в Березані проведено конкурс «Вихователь року - 2013», активну  взяли участь вихователі ДНЗ «Ластівка» - Олена Юріївна Камінська, вихователь ДНЗ «Лелеченька» - Галицька Любов Іванівна, завідуюча ДНЗ «Сонечко» - Олена Анатоліївна Жила, вихователь ДНЗ «Ромашка» - Алла Миколаївна Трофімова.  Учасники готували матеріали з досвіду роботи, розробки занять, презентації. Переможцем І туру Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2013» стала вихователь ясел-садка «Ромашка» - Алла Миколаївна Трофімова.

 15 березня 2013 року Алла Миколаївна Трофімова гідно представила наше дошкілля  на обласному етапі конкурсу. Вітаємо та зичимо творчості та натхнення.

Міський методичний кабінет дякує учасникам та адміністраціям садочків за участь в конкурсі та надіємось на подальшу плідну співпрацю.

  * * * 

Для підвищення ефективності роботи ДНЗ з батьками вихованців та впровадження в практику роботи дошкільних навчальних закладів інтерактивних форм роботи  14 березня 2013 року в залі засідань відділу освіти Березанської міської ради відбулося тренінгове заняття – батьківські збори на тему : «Які мама і татко – таке і дитятко» за участю фахівців психологічної служби ЗНЗ,  вихователів та методистів ясел-садків. Проводила тренінг практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Мар’яна Василівна Зубко. Сподіваємось, що надалі  в дитячих садочках нашого міста теж відбудуться такі цікаві та змістовні батьківські збори.

Міський методичний кабінет дякує тренеру Маряні  Зубко за проведену роботу та всім учасникам тренінгу за участь і активність та зичить успіхів та здобутків у праці.
 
Ясла-садок "Ластівка" -  http://berezan-lastivka.edukit.kiev.ua
Ясла-садок "Лелеченька" -  http://berezan-lelechenka.edukit.kiev.ua
Ясла-садок "Ромашка" -  http://berezan-romashka.edukit.kiev.ua
Ясла-садок "Сонечко" -  http://berezan-sonechko.edukit.kiev.ua
Ясла-садок "Світанок" -  http://berezan-svitanok.edukit.kiev.ua
 
Форма входу
ПедПреса
МОН
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Rombas © 2024