З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права у Березанському НВК з 22 по 26 квітня було проведено тиждень книги під назвою «Книга – носій інформації, основа освіти і творчості». В рамках цієї акції відбувалися творча зустріч учнів 5-6 класів з українським дитячим письменником, лауреатом багатьох літературних премій, головним редактором видавництва «Фонтан казок» Іваном Андрусяком.
Захід пройшов дуже цікаво, весело і невимушено. Іван Михайлович, як справжній психолог дитячих душ, з перших хвилин своєї розповіді заволодів увагою всіх, без винятку читачів. Кожна презентована книга викликала жвавий інтерес і захоплення у дітей. А відповіді на запитання, що лунали із зали, швидко перетворювалися на веселий і дотепний диспут.
Діти з великою радістю зустріли новину про поповнення бібліотеки навчального закладу новинами видавництва «Фонтан казок» у кількості 20 екземплярів. А допоміг нам придбати книги постійний спонсор навчально-виховного комплексу, депутат обласної ради Павленко Олександр Іванович.
Сподіваюся, що вогник, який спалахнув в дитячих очах після зустрічі, переросте у великий інтерес до книги!


|