Понеділок, 25.11.2024, 06:52
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS

З м і с т
Наші заклади









Головна » 2018 » Лютий » 27 » Семінар-практикум для вчителів географії
10:26
Семінар-практикум для вчителів географії

26 лютого 2018 року відбувся семінар-практикум для вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти м. Березань Київської області на тему «Впровадження інноваційних технологій при викладанні географії та економіки». Метою заходу було ознайомлення учасників семінару з роботою вчителів географії та економіки щодо впровадження інноваційних технологій при викладанні даних предметів і висвітлення питання застосування сучасних педагогічних технологій у навчально-виховному процесі для активізації навчальної діяльності учнів у співпраці вчитель-учень. Методист ММК Маркович Т.А. ознайомила вчителів із фрагментом тренінгу «Активні методи навчання».

Вчитель географії, директор Березанського НВК, Дегтярьова Любов Петрівна поділилась досвідом роботи з колегами із метою розширення дієвих форм, методів та прийомів по мотивації і активізації інтелектуальної діяльності та можливості застосування практичних навичок та набутих знань на практиці та формування в учнів ключових компетентностей.

Керівник міського методичного об’єднання вчителів географії та економіки Наталія Григорівна Войтенко вчитель географії, біології та економіки Березанської ЗЗСО №2, особливу увагу у своєму виступі приділила нормативно-правовому забезпеченню викладання географії з нового навчального року.

Підсумки семінару підвела методист міського методичного кабінету Маркович Т. А., яка наголосила, що завдання вчителя сьогодні — відібрати зі своїх методичних надбань усе прогресивне і змінити, модернізувати, трансформувати навчальний процес так, щоб забезпечити його дослідницький, пошуковий характер. Такий підхід сприятиме розвитку мислення, розумових творчих здібностей учнів. Дитина психологічно краще готується до сприйняття невідомого, нового для неї, і це зумовлює не тільки кращі результати в навчанні, а й сприяє формуванню її як особистості, таких моральних якостей, як цілеспрямованість, наполегливість, принциповість. Переконана, що саме через інтерактивні методи навчання у Новій українській школі можна виховувати творчих учнів, адже «те, що я чую, я забуваю; те, що я бачу, я памятаю; те, що я роблю, я розумію», - говорив великий китайський філософ Конфуцій.

Переглядів: 331 | Додав: berezan-osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
ПедПреса
МОН
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Rombas © 2024