Наші заклади

Головна » 2023 » Листопад » 21 » Змагання з настільного тенісу
15:19
Змагання з настільного тенісу

В рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу  серед учнів та учениць «Шкільні ігри» та  з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, відбору кращих спортсменів до участі в районних та обласних турнірах,  21 листопада на базі Березанського ліцею №4 відбулись командні змагання з настільного тенісу серед учнівської молоді 7-8 класів нашої громади.

Команди гідно представили свої освітні заклади. Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари. За найбільшою сумою набраних очок в напруженому протистоянні переможцями стала команда Яблуневої гімназії, срібло здобула команда Березанського ліцею №2, а бронзовими призерами стала команда Березанського ліцею №4.

Переможці та призери турніру були нагороджені медалями та дипломами Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради.

Побажаємо подальших успіхів та перемог юним спортсменам Березанської громади.

Переглядів: 23 | Додав: berezan-osvita | Рейтинг: 0.0/0