Четвер, 15.04.2021, 19:33
Відділ освіти Березанської міської ради Київської області
Вітаю Вас Гість | RSS

З м і с т
Наші заклади









ГРАФІК проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 н.р.

Протокол географія

Протокол з інформатики

Протокол з астрономії

Протокол з хімії

Протокол з історії

Протокол з іноземної мови

Протокол з математики

Протокол з екології

Протокол з української мови та літератури

Протокол з фізики

Протокол з біології

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 н.р.

Наказ про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році

З 01.11.2014 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

1. Андросенко  Валерія  -  8 клас,  Березанський НВК

2. Шевченко  Божена - 9 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

3. Кармазіна  Анна -  10 кас, Березанський НВК

4.  Корякіна  Світлана - 11клас, Березанський НВК

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

1. Журба Вікторія  - 8 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

2. Пилипенко Ольга - 9 клас, Березанський НВК

3. Сторчак Дарина - 10 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

4. Капустянська Анжеліка - 11 клас, Березанський НВК

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

1. Теймуров  Раміль - 8 клас,  Березанський НВК

2. Лавріненко  Ірина - 9 клас,  Березанська ЗОШ І–ІІІ ступенів №2

3. Сторчак  Дарина - 10 клас, Березанська ЗОШ І–ІІІ ступенів №2

4. Фастовець Дмитро - 11 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  французької мови

1. Пилипенко  Костянтин - 9 клас, Березанська ЗОШ І–ІІІ ступенів №2

2. Мельниченко  Світлана - 10 клас, Березанська ЗОШ І–ІІІ ступенів №1

3. Соломка  Ліна - 11 клас, Березанська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів №1

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови та літератури

1. Дика Альона - 8 клас,

2. Яременко Максим -  9клас,

3. Сторчак Дарина - 10 клас,

4. Рощина Мар'яна - 11 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  історії

1. Лазебна Владислава - 8 клас,  Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

2. Яник Катерина - 9 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

3. Черниш Тетяна - 10 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

4. Кравчук Наталія - 11 клас, Березанський НВК

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  математики

1. Гамалій Іван - 7 клас, Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

2. Андросенко Валерія - 8 клас, Березанський НВК

3. Нерус Владислав-  9 клас, Березанський НВК

4. Кривко Марина - 10 клас, Березанський НВК

5. Капустянська Анжеліка - 11 клас, Березанський НВК

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

1. Кирда  Валерія - 8 клас, Березанська ЗОШ І–ІІІ ступенів №2

2. Дубина  Дарина - 9 клас, Березанська ЗОШ І–ІІІ ступенів №2

3. Крамаренко  Віталій - 10 клас Березанська ЗОШ І– ІІІ ступенів №2

4. Капустянська  Анжеліка - 11 клас, Березанський  НВК

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

1. Дмитрієва  Єлизавета -10 клас,  Березанська  ЗОШ І–ІІІ ступенів №2

2. Корякіна  Світлана  - 11 клас,  Березанський  НВК

 

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 н.р.

* * *

Результати участі учнів ЗНЗ у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012/2013 н.р.

      12.01.2013 - Українська мова та література

     13.01.2013 - Історія

     12.01.2013 - Фізика

     19.01.2013 - Трудове навчання

     26.01.2013 - Біологія

     27.01.2013 - Російська мова та література

     02.02.2013 - Інформатика

     09.02.2013 - Інформаційні технології

     10.02.2013 - Географія

     10.02.2013 - Астрономія

     16.02.2013 - Фізична культура

     17.02.2013 - Екологія

     17.02.2013 - Правознавство

     23.02.2013 - Математика

     23.02.2013 - Іноземна мова

     24.02.2013 - Економіка

     02.03.2013 - Образотворче мистецтво

     03.03.2013 - Світова література

 

Вітання переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Форма входу
ПедПреса
МОН
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Rombas © 2021